• Plastico S.C.
  • ul. Majkowskiego 8
  • 83-304 Przodkowo
  • REGON: 191374152
  • NIP: 589-15-71-177
  • Zakład produkcyjny
  • ul. Kartuska 17
  • 83-304 Przodkowo
  • Jarosław Labudda tel. kom. +48 606 900 532
  • Wiesław Krauze tel. kom. +48 606 901 082

Inne wyroby

Firma Plastico jest w trakcie wieloetapowej inwestycji zarówno w budowę hali jak i poszerzenie zakresu działania poprzez uruchomienie wtryskowni, na dzisiaj produkujemy kilka rodzajów zaślepek, zatyczek, korków do rur i tub. Ten asortyment systematycznie będziemy poszerzać. Z produkcji profilowej naszej firmy warto wskazać np. legary tzw. kantówki pod wszelkiego rodzaju tarasy i inne zabudowy, odporne na warunki atmosferyczne doskonale izolują, są niepalne i nie wymagają konserwacji. Ceowniki, kątowniki, teowniki plastikowe to kolejna grupa poszerzająca gamę produktów. W dzisiejszych czasach systemy oświetlenia LED znajdują szerokie grono odbiorców więc wraz z rozwojem tego sektora produkcji zaproponowaliśmy wyroby osłonowe do oświetlenia.

Tylko wyobraźnia ogranicza ich kształty i możliwości rozwiązań. Jednak jedną z najszerszych palet wyrobów w sektorze profili meblowych są profile z PCV, profile H, profile C, profile T, profile miękkie tapicerskie, profile U, profile L, prowadnice, płaskowniki, maskownice oraz cała gama pozostałych kształtów wykorzystywana w przemyśle meblarskim zarówno profili otwartych jak i zamkniętych z różnych tworzyw. Profile ramowe, profile do luster i innych elementów architektury wnętrz to także jedna z płaszczyzn naszej działalności. Produkujemy również wyroby wytłaczane do AGD.

Profile PCS, prostokątneProdukujemy listwy do klinkieru o wielu rozmiarach. Wielu naszych klientów wykorzystuje nasze produkty jako słupki, elementy ogrodzeniowe, balkonowe i w ogrodnictwie. Jako działkowcy znamy potrzeby miłośników uprawy ziemi i sadownictwa więc i Oni znajdą coś dla siebie. Tak samo kierunek produkcji automotive, zabawkarski oraz wędkarski i reklamowy może liczyć na naszą wiedzę i korzystne rozwiązania. Produkujemy również profile z PCV i innych tworzyw: montażowe, fasadowe i do wypełnień ,profile budowlane i dla przykładu do termoparapetów, modnego ostatnio rozwiązania technologicznego poprawiającego gospodarkę cieplną. Rolki transportujące oparte są o odpowiednio dopasowane profile kołowe i te również produkujemy. Dopasowujemy wymiar wewnętrzny do zaślepek lub łożysk z dużą precyzją. Opanowaliśmy produkcję przeciętych rurek do map w szerokiej gamie kolorystycznej, przecięcie nie odbywa się przy pomocy piły ale już na etapie formowania, nie posiada śladów cięcia mechanicznego co podkreśla estetykę wyrobu.

Jesteśmy w stanie wyprodukować tuby przeźroczyste o dowolnej długości według życzenia klienta. Profile miękkie to osobna gałęź produkcji, węże, wężyki, pręty z PCV, PE to prosta produkcja ale profile miękkie z wieloma puntami pomiaru to już wyższa półka. Opracowaliśmy technologię produkcji wyżej wymienionych detali i nasze wyroby charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Produkcja wytłaczania wyrobów z tworzyw to tak szeroka dziedzina, że nie sposób wszystkiego opisać, zapraszamy do kontaktu, do pytań, zawsze staramy się dzielić wiedzą i znaleźć najlepsze rozwiązanie.